Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Zajęcia dla dzieci z Ukrainy i Białorusi w Placówce Wsparcia Dziennego "Św. Krzysztof"

13 kwietnia 2022

W dniu 11.04.2022 w Specjalistyczno-Opiekuńczej Placówce Wsparcia Dziennego „Św. Krzysztof” odbyły się zajęcia dla dzieci z Ukrainy i Białorusi. Zabawy i atrakcje przygotowali działacze Fundacji Nowego Tysiąclecia przy wsparciu Centrum Wolontariatu Caritas.

Katolickie Spotkania Filmowe

4 kwietnia 2022

W ramach "Katolickich Spotkań Filmowych" (KSF) wyświetlane są następujące filmy: "CUD W GUADELUPE", "NĘDZARZ I MADAM", "FATIMA". Zapraszamy do zapisów.

Nabożeństwo Ekumeniczne

4 kwietnia 2022

Drodzy Wolontariusze PZC, szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Ekumeniczne w intencji pokoju na Ukrainie w środę 6.04.2022 roku w szczecińskiej katedrze o godzinie 16:30 z udziałem ks. arcybiskupa.

Edupomoc – wsparcie osób zagrożonych wykluczeniem finansowym

1 kwietnia 2022

Od dnia 20 kwietnia Caritas Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej wraz z Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom rozpoczyna rekrutację do projektu: „Edupomoc – wsparcie osób zagrożonych wykluczeniem finansowym”.

Igor musi dojeżdżać na rehabilitację. Potrzebna pomoc!

18 marca 2022

Musimy pomóc rodzinie Igora w zakupie samochodu.

Prosimy bardzo o wpłaty na jego zbiórkę.

Duży jak tata - zbiórka dla Huberta

17 marca 2022

https://caritas.szczecin.pl/strony-180/przekaz_darowizne.htmHubert choruje na rzadką chorobę genetyczną - dysplazja przynasadowa McKusica. Hasłem przewodnim zbiórki jest #duzyjaktata. Hubert nie rośnie, ma 7 lat i wzrost dwuletniego dziecka. Marzy, by być dużym chłopcem, tak jak tata.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7      »      [91]

Zainstaluj aplikację Caritas