XXVII Światowy Dzień Chorego

5 marca 2019

"Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie" (Mt 10, 8)

Wigilia Caritas

18 grudnia 2018

Wigilia Caritas- by nikt nie czuł się samotny.

Podsumowanie zbiórki żywności TAK. POMAGAM!

20 listopada 2018

W dniach 7-8.12.2018 roku zorganizowaliśmy przedświąteczną zbiórkę żywności w ramach akcji "TAK. POMAGAM!".

Dzień Dziecka- Szczecin 2018

5 czerwca 2018

Dnia 01.06.2018 roku Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej we współpracy z Domem Kultury Słowianin zorganizował festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

"Twój pieniądz= Twoja odpowiedzialność"- szkolenie dla młodzieży

11 maja 2018

Serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjum oraz szkół średnich i studentów  do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu edukacji ekonomicznej- "Twój pieniądz= Twoja odpowiedzialność". Szkolenie odbędzie się  18 maja o godzinie 16.00 w sali przy ul. Barnima 22 w Szczecinie Uczestnicy będą mieli szansę zdobyć praktyczną wiedzę na temat planowania swojego budżetu, inwestycji i oszczędzania.  To świetna okazja by dowiedzieć się m.in. czy nasze pieniądze w banku są bezpieczne, albo poznać aplikacje mobilne wspomagające zarządzanie własnymi pieniędzmi.  Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.  Zgłoszenia prosimy kierować do 15 maja na adres email: ...

XXVI Światowy Dzień Chorego

20 lutego 2018

11.02.2018 roku obchodziliśmy XXVI Światowy Dzień Chorego.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5      »      [5]