Duży jak tata - zbiórka dla Huberta

17 marca 2022

Hubert choruje na rzadką chorobę genetyczną - dysplazja przynasadowa McKusica. Hasłem przewodnim zbiórki jest #duzyjaktata. Hubert nie rośnie, ma 7 lat i wzrost dwuletniego dziecka. Marzy, by być dużym chłopcem, tak jak tata.

Od sierpnia 2021 zbieramy środki na operacje, których wykonania podjął się amerykański lekarz-specjalista ortopeda od spraw "niemożliwych", są one bardzo skomplikowane i kosztowne.

Zostały podzielone na trzy etapy:

- pierwsze 2 operacje to korekty stawów łokciowych i nadgarstków. Hubert ma zwichnięte stawy łokciowe. Proces ten postępuje, dlatego ważne jest, by możliwie szybko przeprowadzić zabiegi. Po każdej z operacji potrzebna jest długa rehabilitacja i pobyt Huberta z mamą w klinice w Warszawie.

- trzeci etap to wydłużanie kości udowych i korekta stawów kolanowych. Jesteśmy po 1 etapie, operacji lewej ręki. Zabieg udał się znakomicie, a Hubert dobrze znosi trudy drugiego już miesiąca rehabilitacji. Codzienne zabiegi są prowadzone w Paley European Institute w Warszawie. Z Hubertem cały czas jest mama, rodzeństwo (siostry Hania 10 lat oraz Marianka 2 latka), czekają wraz z tatą i dziadkami na Hubę i mamę 400 km do Warszawy w rodzinnych Mieszkowicach.

Cały czas zbieramy środki, aby móc wykonać kolejne etapy. Druga ręka ma być operowana wstępnie wiosną 2022 roku.

Więcej informacji na temat Huberta i zbiórki można znaleźc tutaj:

Jak możesz mi pomóc?

- wpłać dowolną kwotę przez przelewy24.pl: link

- wpłać dowolną kwotę na konto Caritas:

PKO BP II/O SZCZECIN; PLN: 21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 z dopiskiem "dla Huberta"

- przekaż mi 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj: 39711 Nosal Hubert

- przekaż dowolną kwotę na moją zbiórkę na siepomaga

❤❤❤ DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ POMOC ❤❤❤