Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Dzień skupienia PZC dekanatów Choszczno, Drawno, Suchań 2024

18 maja 2024 - dodał x. M.

Parafialne Zespoły Caritas z dekanatów Choszczno, Drawno, Suchań przeżywały swój dzień skupienia w urokliwej miejscowości Barnimie. Spotkanie modlitewne w zabytkowej świątyni mam nadzieję sprzyjało duchowej bliskości ze Stwórcą, Któremu dziękowaliśmy za wszystkie udane działania Caritas podejmowane dotychczas, i Którego prosiliśmy, aby łaską swoją umacniał nas w dalszych działaniach. Niech będą mądrze zorganizowane, a przede wszystkim skuteczne wobec potrzebujących.

Druga część naszego spotkania odbyła się przy stole w świetlicy. Tam podjęliśmy rozmowę o zrealizowanych ostatnio zadaniach, aby wyciągnąć z nich wnioski. Mówiliśmy o wydarzeniach przed nami, aby się dobrze przygotować i aby były możliwie pożyteczne.

Serdeczne Podziękowania dla Gospodarzy i wszystkich Uczestników za owocność spotkania w modlitwie i w dyskusji. Dziękujemy także, że dzięki takim Osobom, Caritas jako znak miłości wypływającej z Ewangelii ciągle jest żywa we wspólnotach parafialnych reprezentowanych przez Uczestników. 


Zobacz wszystkie zdjęcia

Zainstaluj aplikację Caritas