Zostań wolontariuszem! Spotkanie organizacyjne w Centrum Wolontariatu

27 lutego 2012

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w Centrum Wolontariatu Caritas w Szczecinie.

Zapraszamy na Wielkopostne Dni Skupienia

22 lutego 2012

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas na coroczne wielkopostne rekolekcje.

Już za tydzień nasi wolontariusze wyruszają na Haiti

11 listopada 2011

Już po raz drugi grupa lekarzy, pielęgniarek, duchownych i tłumacz wyruszaja z misją do jednego z najbiedniejszych krajów świata. 18 listopada 2011 rozpoczną ponad dwutygodniowy wolontariat w szpitalu Najświętszego Serca Jezusa w Milot na Haiti.

Zapraszamy na Adwentowe Dni Skupienia

11 listopada 2011

Jak co roku, na tydzień przed rozpoczęciem Adwentu, spotykamy sie w gronie wolontariuszy PZC na rekolekcjach - Adwentowych Dniach Skupienia Caritas.

Za nami szkolenie wolontariuszy PZC

11 listopada 2011

Szkolenie dla wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas "Wolontariat na rzecz przewlekle chorych w domach" odbyło się w dniu 5 listopada 2011, od godz. 9.00 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie przy ul. Papieża Pawła VI 2. Zorganizowane zostało we współpracy z Fundacją "Lubię Pomagać" z Gdańska i współfinansowane przez Gminę-Miasto Szczecin.

Wizyta Szkolnego Koła Caritas z Przecławia

3 listopada 2011

Grupa 14 wolontariuszy z opiekunką p. Beatą odwiedziła biuro Caritas w Szczecinie.

[1]      «      105   |   106   |   107   |   108   |   109   |   110   |   111      »      [119]